Serwis / Tuning

Na miejscu prowadzimy profesjonalny serwis sprzętu AUDIO - gramofonów, mikserów, słuchawek, końcówek mocy, amplitunerów czy głośników. Nasi serwisanci są doskonałymi fachowcami, naprawią każdą, nawet najbardziej skomplikowaną usterkę. Podejmujemy się naprawy sprzętu każdej firmy. Posiadamy bardzo wysoki wskaźnik "naprawialności".

Bardzo często spotykamy się z opinią , że jesteśmy najlepszym serwisem w Polsce. Bardzo nam to schlebia, dlatego od stycznia 2014 w naszym sklepie stacjonarnym zorganizowaliśmy osobny dział serwisowy, który jest odpowiednio wyposażony w niezbędne przyrządy pomiarowo-naprawcze. Możecie liczyć na nas i naszych fachowców, którzy posiadają solidną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w dziedzinie serwisowania sprzętów grających.

Czas naprawy uzależniony jest od obłożenia, jak i dostępności części. Z reguły naprawiamy sprzęt w terminie 7 dni od daty przyjęcia (jeśli niezbędne części znajdują się u nas na stanie). W przypadku bardziej skomplikowanych napraw (lub gdy nie mamy na magazynie odpowiednich części), czas naprawy może się wydłużyć - max czas oczekiwania to 30 dni.

Części zamienne, które posiadamy w swojej ofercie, to oryginalne zamienniki, które przyjeżdżają do nas bezpośrednio od producenta. Tylko u nas, znajdziesz je w tak niskich cenach.

Koszt naprawy uzależniony jest od rodzaju usterki. Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zadzwoń do nas na numer 503 388 966, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Zajmujemy się także profesjonalnym tuningiem gramofonów i mikserów. Dostosujemy Twój sprzęt do Twoich upodobań i zachcianek, sprawimy iż będzie się wyróżniał - a Ty jako właściciel pękniesz z dumy.

Zmiana koloru i lakierowanie na dowolny kolor, wymiana oświetlenia (kolor dowolny), podświetlenie diodami LED talerza gramofonu, wymiana paneli w mikserach, czy bardziej skomplikowane zabiegi mające na celu zindywidualizować Twój sprzęt - to tylko niektóre z zadań, których się podejmujemy.

Koszt tuningu rozpatrywany jest indywidualnie, w zależności od ilości pracy, i użytych podzespołów. Nasze ceny są bardzo przystępne - aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu drogą mailową info@grubanuta.pl.